Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Brutalnie Zamordowany Call Of Duty Black Ops :D


Torxs

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i co? mam to ocenić?

bo jakoś tego nie ogarniam :O

@down

popieram posta ;p

A obecnie gram w: Minecraft: Terraria: Team Fortess 2: Empire Total War(sporadycznie)

 

Na początku 1945 roku, US Navy otrzymała unikalna jednostką: pierwszy na świecie statek będący wytwórnią lodów. Nazywał się "Ice Cream Barge" i jego zadaniem była produkcja lodów dla marynarzy na Pacyfiku. Wydajność produkcyjna wynosiła ok. 36 tys. galonów (ok. 136 tys. litrów) lodów na dobę !! Statek a własciwie - barka, nie miał silników i był holowany z miejsca na miejsce. Był tez - z wiadomych względow - najpopularniejsza jednostka we Flocie Pacyfiku !

Opublikowano

mam podobne artefakty na zjaranej karcie graficznej ... i nie chwalę się ...

Opublikowano

nagrywane myszką?

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano

Film miał pokazać że jest tu dużo brutalności tak?

 

Sądzisz, że dlaczego gra jest oznakowana (18+) dla picu?

 

Film raczej mnie nie zaskoczył, myślałem że to ładne fragi z mp.

Opublikowano

Pegi jest dla chętnych.

Nikt nic nie każe się stosować.

A i dobrze bo moje Heroes IV i V są od szesnastki.

Nudne, sam screen by wystarczył

Pisze się dead, a nie ded, chyba że to było celowe.

50a8d03627325.png

| Edytor |

 

 

Opublikowano

Jak nie masz 18 to nie graj.

Bo będziesz miał koszmary po nocach ;D

 

mwhahahahaa ;D

 

A tak poza tym to chyba nagrywałeś to drukarką ;]

_____________________________________________

veteran-icon-bf2.pngveteran-icon-bfbc2.pngveteran-icon-bf3.pngveteran-icon-bfheroes.pngveteran-icon-bfp4f.png

Gawrosz-PL.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...